Divadelná komédia LORDI

0
963

Milovníci divadla si 18. marca 2016 o 18.00 h v Dome kultúry prídu na svoje. Známi herci ich budú zabávať v divadelnej komédii LORDI.

Traja muži

lordiV Klube „lámačov sŕdc“ sa stretávajú traja výnimoční muži, anglickí džentlmeni
slovenského pôvodu. Maroš Kramár, Peter Šimun a Jozef Vajda si voľné chvíle spríjemňujú zaujímavou hrou – získavaním ženských sŕdc. „Roztopašní“ lordi hrajú hru s jasnými, ale trochu pochybnými pravidlami. Na tajných klubových schôdzkach si navzájom rozdeľujú dámy a za sexuálne úspechy či ne-
úspechy s nimi si udeľujú kladné, červené alebo záporné, čierne body.
V jednej chvíli sa im však situácia vymkne z rúk a pravidlá škandalóznej hry sa obrátia proti nim.

Vynikajúca salónna komédia je výsmechom mužskej márnomyseľnosti, dvojitej morálky, ale i oslavou pevného priateľstva, ktoré vydrží aj tie najťažšie skúšky.

Tajomní muži

Dámy, patríte k oduševneným ženám? Puritánsky spôsob nazerania na svet je vám cudzí? Máte rady nekonvenčné hry? Vzrušujú vás tajomní muži? LORDI sú tu iba pre vás!

Páni, prichádzate do divadla iba ako spoločníci svojich partneriek? Alebo máte radi dobrodružstvo a výnimočné veci? Láka vás atmosféra schôdzok, kvalitný alkohol a vôňa cigár v pánskom klube? Ste na správnom mieste! LORDI vás nechajú nazrieť na tajné miesta a ukážu cesty, akými možno niekedy ísť. Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje! LORDI prinášajú nespútanú zábavu, trpké životné pravdy a mnohé ponaučenia. Nenechajte LORDOV ujsť do Anglicka, zastavte ich v Bánovciach!