Navštívte Relax študio

0
1829

Vyskúšali ste už rôzne diéty, ba ste v niektorých partiách aj schudli, ale na tých najproblematickejších, akými sú brucho a boky, ani za svet? Odporúčame Vám navštíviť Relax štúdio na sídlisku Dubnička.

Relax štúdio

„Služby v Relax štúdiu zabezpečuje firma Ezop Slovakia Horné Naštice s.r.o. už od mája roku 2009,“ povedala pri predstavení vedúca štúdia pani Lechová. V štúdiu sú rozmiestnené v dvoch miestnostiach stroj Vacuwel, kavitačný prístroj, lymfodrenážny prístroj a roletik.

Vacuwel

vacuwel„Vacuwell je vlastne stroj s vysoko účinným vákuom. Základným princípom je podtlaková terapia, ktorá má výborné účinky na vaše telo. Práve vďaka podtlaku v komore Vacuwel sa začínajú spaľovať tuky už po 10 minútach cvičenia, čo je oveľa skôr ako bez podtlaku. Efekt je vyvolaný aj tým, že tuky sa spaľujú až pri dosiahnutí určitej hladiny tepovej frekvencie srdca. „Pri tréningu do podtlakovej komory nevchádzate celý, ale iba vaše nohy a zadok.Teda hornú polovicu tela máte na vzduchu a dolná polovica tela kráča vo vzduchotesnej komore. Tým, že pohybom telo vytvára teplo, zlepšuje sa prekrvenie a stimuluje sa lymfatický systém, čím sa odbúravajú z tela škodlivé látky,“ dodala Lechová. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie i obe pohlavia. Dôležitá je ale postupnosť. V prvom týždni terapie sa odporúča 4 až 5 cvičení na Vacuwel po dobu 30 minút, v nasledujúcich týždňoch je to v priemere 3x do týždňa. Počas samotného cvičenia vo Vacuwel je potrebné vypiť približne 0,75 l neperlivej tekutiny.

Kavitačný prístroj

„V našom štúdiu si môžu klienti dopriať aj ďaľšiu službu, a to je ošetrenie kavitačným prístrojom, za pomoci ktorého sa ultrazvukovou hlavicou ošetrujú problematické časti tela,“ povedala Lechová. Kavitácia je veľmi príjemný spôsob chudnutia, ktorý funguje na princípe vysokofrekvenčných ultrazvukových vĺn, tie prenikajú hlboko do podkožného tukového tkaniva a urýchľujú metabolizmus buniek. Ultrazvuková vlna narúša ich štruktúru, bunky sa rozpadajú a organizmus je postupne vylúči. Výsledky sú viditeľné už po prvom až treťom ošetrení, v závislosti na klientovi. Metóda navyše urýchľuje metabolizmus a pomáha k celkovej regenerácii a uzdraveniu tela.Vo výsledku tak vyzeráte lepšie a hlavne sa tak i cítite.

Lymfodrenážny prístroj

Princíp činnosti lymfodrenážneho systému je jednoduchý. Pracuje na princípe prístrojovej lymfodrenazny-pristrojkompresie s postupujúcou tlakovou vlnou umožňujúcou kompresnú lymfodrenáž. Masáž prebieha na základe kompresie vzduchom nafukovaných návlekov. Ošetrenie lymfodrenážou účinne bojuje proti celulitíde, napomáha pri odburávaní tuku a formovaní postavy. Takisto pomáha liečiť ochorenia spojené so zlou funkciou lymfatického systému (opuchy, syndróm ťažkých nôh). Zlepšuje aj štruktúru a elasticitu pokožky. Naviac priaznivo pôsobí na nervový a imunitný systém a celkovo detoxikuje a regeneruje organizmus.

Roletik

Klienti využívajú v štúdiu aj masážny stroj Roletik, ktorý pomáha pri odstraňovaní celulitídy v oblasti stehien, sedacích svalov, brucha, ale i podpazušia a lýtok. Pôsobením masáže na príslušnú oblasť vzniká miestny účinok, ktorý zlepšuje výživu kožných buniek a k zlepšeniu ich činnosti. Pokožka sa tak stáva pevnejšia a pružnejšia. Výrazne sa však zlpšuje aj metabolizmus tukového tkaniva, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov.

Kontakt Relax štúdio:

Záujemcovia, krorí sa chcú bližšie informovať o spomínaných službách osobne alebo telefonicky v štúdiu Relax Štúdio:

Svätoplukova 1154/6
Bánovce nad Bebravou
0910 255 256