Objav v sebe talent

0
1276

Špeciálny program pod týmto názvom si pozreli žiaci ZŠ Komenského v piatok 16.septembra v telocvični školy. Tanečník Miroslav „Bruise“ Žilka zo skupiny Old School Brothers( víťazi súťaže „Slovensko má talent“) vo svojom programe motivoval žiakov k tancovaniu, športovaniu a k aktívnemu životnému štýlu. Vo svojom programe zahrnul choreografiu z Finále Československo má talent, Lockin choreografiu a históriu štýlu „Lockin“ spojenú s tanečnou školou.

Veľký úspech mala aj semifinálová choreografia z nemeckého Das Supertalent a rakúskej Die Grosse Chance. Novinkou pre deti bola i história štýlu „Poppin“ s tanečnou školou Poppin. Veľké napätie nastalo pri vyhlásení tanečného súboja o cenu DVD Bruisa. Po tanečných kreáciách našich štyroch súťažiacich si cennú trofej vytancovala Jasmínka Králiková z piateho ročníka.

Úžasným prekvapením bola i fantastická choreografia „Mozart“ zo súťaže Československo má talent. Výnimočné choreografie z talentových televíznych show a 20-ročné tanečné skúsenosti ako tanečník a choreograf boli len vrcholom úspechu programu, kde však odznel aj jeho skutočný životný príbeh, v ktorom musel bojovať, aby si splnil svoj sen a mohol sa stať tanečníkom známym nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Žiakov naučil niekoľko zaujímavých tanečných krokov v krátkych choreografiách. Neutíchajúci potlesk žiakov bol znakom veľkého úspechu programu tanečníka Žilku.