Rodinný prievan ako dokonalý relax

0
1812

Prvýkrát a výnimočne sa na javisku  Domu kultúry na Farskej ulici 18. marca 2017 o 19.00 hod. predstaví bratislavská KUMŠT PRODUCTION s uvedením vlastnej premiéry, inscenácie hry RODINNÝ PRIEVAN. Súčasná komédia načiera do rodinných vzťahov a vynáša na povrch rôzne situácie.

plagaty

Je tu matka, ktorá má pravdu aj vtedy, keď ju nemá, no sú tu predovšetkým traja muži a tri ženy, čo nikdy neveští nič dobré… Overené francúzske  dielo si uchováva francúzsky šarm a dáva mu naviac slovenský prínos v podobe „klapiek na očiach“, ktorými budú postavy obdarené a prináša mikroskopický náhľad do života jednej rodiny, ktorá je “postihnutá” tým najkrajším spôsobom.

rodinný prievan 890 b

Rodinný prievan je jedna z tých hier, ktoré dokážu vyčarovať pre divákov zaručenú zábavu. Hru režijne pripravuje Martin Mňahončák a v skratke priblížil dôvod výberu miesta premiéry a súbežne i poodhalil príbeh Rodinného prievanu.

rodinný prievan 890 2

Rodinný prievan je pre všetky vekové kategórie, nájdu si tam svoje naozaj všetci. Francúzska komédia chytí za srdce, ale aj pobaví, či dá priestor na zamyslenie sa. Herecké obsadenie je zárukou kvalitných výkonov a my už len dúfame, že každý kto príde, si odnesie krásny divadelný zážitok.Tento príbeh, ktorý sa celý odohrá vlastne v jeden piatkový večer, ukazuje život jednej “normálnej” rodiny v tomto ” normálnom” svete.

Príďte sa zabaviť a možno si aj niečo odniesť.

Predaj vstupeniek: Branislav Mišák, misak@teotihuacan.sk 0907 167 870; Nadežda Zaťková, nadezdazatkova@gmail.com, 0905 439 857