Romantická Dámska jazda so zdravými chuťovkami

0
2704

Pre bánovské dámy sa stáva už neodmysliteľnou tradíciou uzavretá spoločnosť len pre ne a ich priateľky. Tento čas bol aj vo štvrtok 23.3. 2017 v Dome kulúry na Farskej ulici vyhradený len pre ne. Uvítacia kávička vo Film Café, rozhovor s priateľkami – jednoducho večer, po akom vždy túžia, je už tradičným rituálom.

študio body balance

Štúdio Body Balance

Po krátkom koketovaní sa i tentokrát presunuli do foajé, kde ich na prezentačnom stolíku čakali zdravé chuťovky od spoločnosti Body Balance.

karabova_100Eva Bašková Karabová -majiteľka štúdia Body Balance:
„Na dnešný večer sme pre dámy pripravili domácu upečenú granolu, ktorá sa skladá z ovsenných vločiek, kokosa a banánu. Pochutnať si môžu aj na cícerovej nátierke s tahini pastou, cviklovej a šošovicej nátierke so sušenými figami. Sortiment chuťoviek sme doplnili o chia puding a domácky vyrobené moravské koláčiky – kysnuté cesto som nahradila vločkami. Na dnešnú akciu sme priniesli aj 10 poukážok do tomboly na komplexnú analýzu tela špičkovým IN BODY prístrojom.

študio body balance 2

Študio Balance sa nachádza v tejto budove na ulici SNP pri autobusovej stanici

Výherkyne sa môžu zastaviť v našom štúdiu, kde im po analýze vieme poskytnúť aj poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu,“ dodala Karabová. Opodiaľ zdravého kútika si na špecialitách pochutnávali aj tri dámy zo Šišova, jedna z Pochabian a jedna z Biskupíc. „O Dámskej jazde som sa dozvedela z novín TAJMS. Nahovorila som aj kolegyne. Ako vidíte, prišlo nás päť,“ povedala s úsmevom na tvári Šišovčanka Elena Palová. „Stihli sme si už pochutnať na müsli s jogurtom a teším sa aj na tú lahôdku s jahodou,“ dodala návštevníčka z Pochabian.

Komédia Rande naslepo
Pre diváčky všetkých vekových kategórií bola po tradičnom uvítacom drinku pripravená romantická komédia Rande naslepo. Natočená bola podľa skutočnej udalosti, ktorú vo svojej autobiografii vtipne popísal Saliya Kahawatte.

Sali (Kostja Ullmann, l.) und Max (Jacob Matschenz, r.)
Sali (Kostja Ullmann, l.) und Max (Jacob Matschenz, r.)

Saliya začal strácať zrak už ako teenager. Jeho veľkým snom bolo pracovať v luxusnom hoteli, aj keď ho od toho kvôli jeho očnej vade všetci odrádzali. Saliya sa ale nevzdal a začal sa školiť v päťhviezdičkovom hoteli. Len nikomu nepriznal, že tak trochu vôbec nevidí. Vďaka silnému odhodlaniu, disciplíne a pomoci od kamaráta Maxa prekonal všetky prekážky a nebyť toho, že sa zamiloval do Laury, nikto by na jeho blamáž možno neprišiel… Po úspešnej premiére filmu pokračovalo tradičné losovanie tomboly.

Anna Struhárová_100Anna Struhárová -návštevníčka. Páčil sa mi prístup majiteľky štúdia Body Balance pani Karabovej, ktorá mi dnes poradila, čo by mi asi prospelo a kedy by som mohla prísť na komplexnú analýzu tela. Prispôsobila sa mi, čo je pre mňa veľmi prínosné, lebo som veľmi vyťažená. Už sa neviem dočkať na odreagovanie počas filmovej komédie.

Damska Jazda_opravaMedzi babami je tu vždy super. Dámska jazda je bánovske fluidum, čo chodí okolo bánovských žien. Každý sa na to teší ako vypne, všetko doma nechá a príde domov, lebo je všetko upratané a porobené, lebo mamička si oddychuje (smiech). Chcem sa poďakovať organizátorom. Robia to skvele. Každý je tu opäť nadšený.

špunti na vode

Dámy, nechajte partnerov a starosti doma a príďte sa zabaviť aj 20.4.2017 o 19.00 hodine pri českom filme Špunti na vode.

marek borik rgb 100»» Pozrite si krátky videoreport z Dámskej jazdy od Mareka Borika – dobrovoľný amatérsky filmár zo štúdia Villa Ben založeného Tomášom a Matúšom Višváderom. Napísané scenáre pod  rukami Mareka ožívajú a dostávajú tvár.

Dámska Jazda III