Najtortička bude počas Dámskej jazdy ponúkať maškrty

0
4911
Zľava: Majiteľka p. Ďurišová so stálou zákazníčkou

Novootvorená predajňa Najtorticka.sk nachádzajúca sa na Námestí Ľ. Štúrana prvom poschodí polyfunkčnej budovy pri Tescu, bude dámam počas babinca 20.4. 2017 o 19.00 h pri českom filme Špunti, ponúkať na ochutnávku rôzne maškrty. Viac informácii plánovanej prezentácií počas tohto spoločenského večera nám poskytla majiteľka pani Ďurišová.

Nedávno ste otvorili predajňu, aký sortiment tovaru ponúkate svojim zákazníkom?
V našej novootvorenej predajni Najtorticka. sk máme pre našich zákazníkov širokú ponuku cukrárenských pomôcok: rôzne druhy a veľkosti foriem na pečenie, farby, poťahovacie a modelovací hmoty, polevy, náplne, šlahačky a mnoho ďalšieho tovaru, který Vám rada ukážem pri návšteve našej predajne. Ste srdečne vítaný!

Na čo sa môžu tešiť návštevníčky akcie?
Mojím cieľom je hlavne propagácia novootvorenej predajne, aby sa ľudia dozvedeli, kde sa predajňa nachádza a aký tovar si v našej predajni môžu zakúpiť. Samozrejmi pri nákupe tovaru ochotne poradíme. Počas dámskej jazdy chcem ukázať možnosti použitia nášho tovaru, priniesť hotové výrobky, v ktorých boli použité produkty z našej predajne. Počas dámskej jazdy bude aj ochutnávka výrobkov: zákuskov, ovocných nápní, poliev, a ukážka čokoládových dekorácii spojená s ich ochutnávkou.

Aké benefity ponúkate zákazníkom?
Pri nákupe tovaru v našej predajni nad 25 eur je dovoz v okrese Bánovce nad Bebravou zdarma.

                                                    »»» www.najtorticka.sk

Aké máte otváracie hodiny vo vašej predajni?
Chcem dať informácie o pripravovanej zmene otváracích hodín. Počas pracovných dní bude predajňa týždňa od 09.00 do 15.30 hod. a sobota zostáva nezmenená od 09.00 do 11.30 hod. V prípade potreby nie je problém sa na tel. dohovore na č. 0907 0714 92 dohodnúť zakúpiť tovar aj mimo otváracích hodín.

Predávate aj prostredníctvom internetu?
Áno. Viac informácii nájdete na našej webovej stránke www.najtorticka.s

                                                                 Stanislav Vavro

Pozrite si video trailer komédie o vode, o láske i o deťoch – Špunti na vode

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_zvSNpMYCvw]