Zapojte sa do Oriflame narodeninovej súťaže

0
1375

Na Dámskej jazde 20. apríla o 19. h bude mať svoj prezentačný stánok aj zástupkyňa spoločnosti Oriflame Božka Bobušová.

Aké aktivity a služby pripravuje Oriflame pre dámy počas Dámskej jazdy v Dome kultúry?
Spolu s Oriflame som súčasťou dámskej jazdy už od jej začiatkov a počas týchto rokov sme priniesli dámam množstvo odmien, darčekov a na niekoľkých sprievodných akciách sa mohli dať skrášliť našou dekoratívnou kozmetikou alebo vyskúšať viaceré výrobky „naživo“.

Tentokrát budú na návštevníčky čakať novinky z oblasti pleťovej kozmetiky, ktoré sa tešia veľkej obľube a to najmä preto, že sa ženy vďaka ním cítia a aj vyzerajú mladšie, sviežejšie a jednoducho skvele. Rovnako si budú môcť vyskúšať kabelky a štýlové doplnky z novej dizajnovej kolekcie a neposlednom rade budú môcť osviežiť svoj vzhľad aj vychytávkami z dekoratívnej kozmetiky ako sú tekuté rúže, rozjasňovače pleti či nové ručne vyrábané bronzery s pravým zlatým práškom.

S akou novinkou prídete tentokrát na túto akciu?
Na aprílovú dámsku jazdu sme si pripravili naozaj špeciálnu novinku, ktorú spolu s mojou kolegynkou Maťkou Srncovou použijeme exkluzívne pre účastníčky dámskej jazdy. Ide o výnimočný prístroj na testovanie pleti značky API, ktorý analyzuje 7 kľúčových parametrov pleti, ktorými sú hydratácia, kožný maz, póry, melanín, akné, vrásky a citlivosť.

Citlivé senzory pleť nasnímajú, informácie odošlú do počítača, ktorý následne na základe veku a nameraných hodnôt vyhodnotí stav pleti. Pleť sa vekom výrazne mení a mnoho žien hodnotí svoju pleť podľa vonkajších znakov a pritom netuší aké „tajomstvá“ sa skrývajú pod povrchom. Keď vieme čo naša pleť potrebuje, vieme sa o ňu aj správne starať. A pravdou je, že zdravá a pekne vyzerajúca pleť zdvihne sebavedomie každej žene.

Máte pre návštevníčky akcie pripravené aj nejaké lákavé benefity?
Okrem vystavených produktov, ktoré si bude môcť každá návštevníčka osobne vyskúšať, sme pripravili aj ďalšie bonusy. Výsledky testovania pleti aj s odporúčaniami pošleme záujemkyniam priamo na e-mail alebo im ich dodáme vo vytlačenej forme.

Testovaním sa zaradia do súťaže o produkty Oriflame, ktoré budú vyžrebované po skončení českej komédie Špunti na vodě a pre každú návštevníčku čaká aj malý darček.

Súťaž s Oriflame
Zástupkyňa Oriflame Božka Bobušová: “Zapojte sa do Oriflame narodeninovej súťaže. Svoju odpoveď na súťažnú otázku pošlite e-mailom na info@krasnaabohata.sk. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme 3 výhercov obľúbeného výrobku: jemný hojivý zázrak v slávnostnom zlatom balení.”

Koľké narodeniny oslavuje Oriflame v tomto roku?

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokOčakávané krajské derby víťazne pre Hornú Nitru
Ďalší článokHľadáme do našej kaviarne čašníka/čašníčku
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.