Ďalšia prehra Horsesu na domácom štadióne

0
570

V sobotu 29. 4. o 16. 00 h hostil na domácej tráve Horses Bánovce, suseda  v tabuľke, farmárske mužstvo ligového AS Trenčín.

Zápas začal v dobrom tempe. Hostia v zostave s viacerými hráčmi ligového AS Trenčín, prevažne čiernej pleti, hýrili pohybom a vyspelou technikou, naši hráči zase bojovnosťou. Vznikali aj šance. Peknú strelu Horsesu spoza 16 – tky v 30. minúte výborne vyrazil hosťujúci reprezentačný brankár „21 – ky“ – Chovan.

Súper z Nemšovej sa z následného protiútoku, po osi Klooster Ro., Klooster Mi. a zakončení Čatakovića, ujal v 32. minúte vedenia – 0:1. Domáci hráči naďalej bojovali, ale vyrovnať sa im už v prvom polčase nepodarilo. Úvod druhého patril hosťom a po 4 minútach na ihrisku vsietili v 49. minúte druhý gól, do siete domáceho brankára Slijepčevića, autorom ktorého bol Issa a zvýšil na – 0:2. O zápase bolo rozhodnuté.

Začala sa veľmi prejavovať herná kvalita súpera z Nemšovej. Rýchlosťou jasne dominovali hosťujúci hráči tmavej pleti, ktorí sa dostávali do dobrých gólových šancí. Niektoré z nich pochytal domáci brankár. Posledný gól v zápase vsietili hostia v 75. minúte Prekopom a uzavreli skóre v zápase na – 0:3.

Aj v tomto stretnutí jasne dominovali hostia z Nemšovej a zaslúžene si z Bánoviec odviezli všetky 3 body. Domáci fanúšik znovu odchádzal sklamaný zo zápasu a s presvedčením, že táto súťaž je pre domácich veľmi ťažká.

Zaujali: hosťujúci bratia Kloosterovci z Holandska, ktorí sú v kádri AS Trenčín.
V nedeľu 7.5. o 16.30 h hrá Horses v Crystal L. Rovne.

Góly: 0:1 – 32. min. Čataković; 0:2 – 49. min. Issa; 0:3 – 75. min. Prekop;
Zostavy: FC Horses Slijepčević – Poštrk, Szabó, Halás, Kastelovič – Líška, Mrocek, Gajdošík, Jambor – Olej, Bárta; tréner: Martin Slovák; Nemšová Chovan – Ďuriš, Kresánek, Mizerák, Holíček – Issa, Klooster Ro., Čatakovič, Schiszler – Klooster Mi., Prekop ; tréner: Ľuboš Reiter;
Striedanie: Horses 1. Kasteloviča v 46. min. Minárik, 2. Bartu v 46. min. Oravec, 3. Oleja v 66. min. Arsenovič. Nemšová 1. Ďuriša v 60. min. Kvasnička, 2. Holíčeka v 78. min. Ševela, 3. Čatakoviča v 82. min. Komora. Divákov: 250
Rozhodcovia: Hr: Fehér Zsolt (Galanta), Ar1: Krivošík Martin (Trnava), Ar2: Ábel Zoltán (Želiezovce), Dz: Kubica Rastislav (Tlmače); žlté karty: Horses Kastelovič. Nemšová Ďuriš.

Peter Slezák

Martin Slovák – tréner Bánovce: Do prvého gólu sme boli Nemšovej viac než vyrovnaným súperom. Opäť sa ukázalo, že našou najväčšou slabinou je premieňanie šancí. Naopak, súper znovu využil takmer každú ponúknutú streleckú príležitosť.

Futbalová tabuľka III. liga po 27. kole

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokAj po rokoch aktívnej práce si kladie cyklistický klub vysoké ciele