Rozprávkové postavičky sa presťahujú do kina TAJMSCINEMA

0
992

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa v dňoch 1. – 11.6. 2017 presťahujú rozprávkové postavičky Mimoni, Maznáčikovia a Trollovia do bánovského  kina TAJMS CINEMA. Počas týchto rozprávkových dní je pri tejto príležitosti pre tých najmenších milovníkov rozprávok pripravená bonusová akciu, ktorá sa nedá len tak odmietnuť.

3D animáky  tejto výberovej kolekcie budú počas celého detského filmového minifestivalu iba za cenu 2D animákov.

“Okrem zážitkového rozprávkového sveta, tvorivej dielničky (vytvorenie stromu života z detských rúk), sladkých zákuskov  pre maškrtníkov, ktoré ich čakajú  v kaviarni Film Café sme mysleli aj na rodičov, ktorí si môžu pochutnávať v príjemnom prostredí na terase na skvelej kávičke, “povedala riaditeľka Domu kultúry Nadežda Zaťková.

Počas akcie budú mať Bánovské deti jedinečnú možnosť môcť vidieť najlepšie animované rozprávky z celého sveta. Hlavným magnetom filmových dní sú nielen nadčasové rozprávky, ale aj chutné a mašktné zákusky, ktoré na nich už dne čakajú v pohostinnej kaviarničke.

► Pozrite si oficiálny Trailer: Tajný život maznáčikov

► Pozrite si trailer MIMONI

► Pozrite si trailer Trollovia:

 

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokFitneska Lechová priniesla z Budapešti zlato
Ďalší článokNa Slatinskej šutelici sa spievalo a tancovalo
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.