Deň radosti v MŠ Krásna Ves

0
1240

Pred rokom sme prvýkrát v MŠ Krásna Ves ukončovali školský rok spoločným popoludním detí a rodičov a pre veľký úspech sme dňa 23.6.2017 Deň radosti zopakovali a tak vytvorili novú krásnu tradíciu.

Akciu odštartovalo bábkové divadielko, v ktorom sa deti dozvedeli, prečo je lepšie uprednostniť knihy pred televíziou. Vďaka hadovi Serafínovi sa smiali i rodičia. Deti si ani nestihli vydýchnuť, a už na nich čakali policajti z PZ Bánovce n.B., aby im ukázali, čo používajú na ochranu zákona.

Ani putá na ruky nedokázali spútať radosť, ktorá gradovala cez ukážku zbrane, meranie alkoholu v krvi až do momentu, kedy im konečne dovolili vojsť do ich super auta. Dobrodružstvá ale rozhodne nekončili .

Za deťmi až z Dubnice pricválali 2 krásne koníky, ktoré ich prišli povoziť na svojich chrbtoch. Každé dieťa, ktorému srdiečko bije pre western, sa zrazu cítilo ako skutočný ,,cowboy“ a – ako ma poučila Dianka – dievčatko, ktoré tieto dva koníky Beauty a Inefku dôverne pozná – ,,cowgirl“.

A aby zážitkov bolo vrchovato, celé popoludnie sa tváre detí menili vďaka zázračným rukám výtvarníčky Zuzky Jedinákovej na zvieratká, princezné a strašidielka. Vďaka patrí pedagogickým zamestnancom MŠ a všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii i dobrej zábave. Opäť sme prehĺbili dobré vzťahy nášho kolektívu a túto krásnu tradíciu o rok radi zopakujeme. Za rodičov, Alena Krchová

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokNa problémové detské ihrisko zareagovali aj občania
Ďalší článokUhrovčania zaslúžene vyhrali futbalový turnaj
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.