Obvinenie vo veci zločinu

0
1602

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Bánoviec nad Bebravou vzniesol obvinenie vo veci zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi voči 32-ročnému Milanovi a 39-ročnému Mariánovi obaja z Bánoviec nad Bebravou.

Obvinený Milan si mal od júla 2016 neoprávnene zabezpečovať metamfetamím, ktorý prechovával u seba, delil ho na menšie dávky a následne ho mal dodávať konzumentom drogy v Bánovciach nad Bebravou. Drogu mal predávať za sumu od 5 € do 10 €. Milan si mal 9. júla priniesť so sebou do bytu, v ktorom býva obvinený Marián sušené konope, ktoré tam prechovával do 10. júla. Konope bolo políciou v tento deň zaistené pri domovej prehliadke.

V tomto čase mal prevziať obvinený Marián od Milana dve papierové skladačky s obsahom metamfetamínu, ktoré mal doručiť kupujúcej v Bánovciach nad Bebravou. Pri prehliadke auta zn. Škoda Octávia boli policajtmi odboru kriminálnej polície z Bánoviec tieto papierové skladačky zaistené. Expertízne skúmanie potvrdilo prítomnosť metamfetamínu v zaistených papierových skladačkách. Obvineným mužom v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov.

Stanislav Vavro

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokDamián Golier žne úspechy
Ďalší článokNajlepšie palacinky na Suchodolí ukuchtili Opatovčanky
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.