EMOJI FILM premiérovo v TAJMS CINEMA

0
1533
Gene (T.J. Miller) and Hi-5 (James Corden) in Columbia Pictures and Sony Pictures Animation’s THE EMOJI MOVIE.

EMOJI FILM prichádza premiérovo aj do bánovského kina  TAJMS CINEMA 10. augusta 2017.

Emoji sa v dobe smartfónov stali natoľko populárnymi, že príchod podobného animáku bol už skutočne len otázkou času. Tento čas sa naplnil a vy si už v auguste budete môcť pozrieť, akým životom žijú emoji v útrobách vášho telefónu.

O filme

Rušné mesto Textopolis sa nachádza v četovacej aplikácii a obývajú ho Smajlíci. Ich životný cieľ je jednoduchý – chcú byť vyvolení a použití majiteľom telefónu pri ďalšej konverzácii.

Energický Gene sa však od ostatných Smajlíkov líši. Narodil sa s množstvom emócií, čo mu komplikuje život. Rozhodne sa preto stať sa normálnym a s pomocou svojho najlepšieho priateľa Hi-5 a známej hackerky Jailbreak sa vydáva na cestu ostatnými svetmi – aplikáciami v telefóne – aby objavil kód, ktorý by ho “opravil”.

 

Celý telefón však čelí veľkej hrozbe a jeho záchrana padá na plecia práve tejto zvláštnej trojice. Hrajú: Michal Hallon, Juraj Kemka, Táňa Pauhofová, Petra Polnišová Žáner: animovaný Jazyk: slovenský dabing Dĺžka: TBA Prístupnosť: MP Vstupné: 2D 4 EUR / 3D 6 EUR

Trailer sľubuje poriadnu dávku zábavy, preto pevne veríme, že nás tvorcovia nesklamú a nebude to taký prepadák ako napríklad Angry Birds vo filme.

 ►►► TRAILER MOVI FILM

Program kina TAJMS CINEMA