Boris Filan príde zabávať bánovské publikum

0
1185

Boris Filan príde 27. septembra 2017 do Domu kultúry na Farskej ulici so svojimi zážitkami z ciest po svete, so spomienkami na mladosť a zábavnými príbehmi svojej rodiny. V 90 minútovom programe porozpráva to najlepšie z Tam – Tamov, Bratislavských krutostí aj z Rozhovoru majstra s hlúpym žiakom.

Naživo to čo ste v Pálenici počuli, ale aj to, čo sa v rozhlase povedať nedalo. Populárna rozhlasovú talk šou. O rozhovor sme požiadali promotéra vystúpenia Janka Krošláka.

Pálenica dostala nový rozmer, bude cestovná. Čo je hlavnným motívom tohto kultúrno-spoločenského projektu?
Pálenica Borisa Filana je dlhoročnou značkou a obľúbenou reláciou, ktorú vysiela Slovenský rozhlas, objavuje sa v nej množstvo osobností, je plná zážitkov spisovateľa, cestovateľa, dramaturga, textára, režiséra Borisa Filana.

Pálenica live je projektom, ktorý Boris Filan „ušil“ pre diváka – poslucháča a ponúka v nej množstvo zaujímavých príbehov. Pravidelným hosťom Páleníc je jeho syn Oliver Filan, ktorý sa už dávno stal otcovým nasledovníkom a spolupracovníkom.

Boris Filan je svojím darom reči dobre známy. Na čo sa môže tešiť bánovský divák?
O tom nie je pochýb, Filanovci vedia zaujať a cestovateľské príbehy a príhody „vymaľovať“ a diváka a poslucháča v jednom do príbehu vtiahnuť. Vznikne tak symbióza, ktorá je veľmi potrebná a to Boris a Oliver Filanovci vedia veľmi dobre „zariadiť“ :-).

Údajne vytvoril so svojím synom Oliverom nerozlučnú dvojicu. Akú rolu bude v talk šou plniť?
Ako som povedal, Filanovci to vedia veľmi dobre, Pálenica live sa blíži k magickej stovke vystúpení. Oliver sa stal otcovým spolupracovníkom, málokto to vie, ale je aj výborný fotograf, jeho fotografie nájdete aj v poslednej knižnej publikácii, ktorá sa objavila na trhu v tomto roku – Káva od Felliniho.

Oliver má vlastné cestovateľské kino – Kórejské denníky, s ktorým sa prezentuje po celom Slovensku a vie aj skvele variť. V Pálenici live je jeho rola jasná – je rovnocenným partnerom svojho otca.

Na aké príbehy, zážitky tejto dvojice sa môže tešiť návštevník tohto podujatia?
Príbehy a zážitky v tomto programe sú veľmi zaujímavé, úsmevné, niekedy až komické. Príďte a skvele sa zabavíte.

Aký odkaz by ste zanechali bánovským milovníkom humoru?
Do Bánoviec nad Bebravou sa veľmi tešíme, príďte „popíjať uchom“.

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokV bánovskej nemocnici pomáhajú deťom Vojtovou metódou
Ďalší článokVEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ 2 v kine TAJMS CINEMA
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.