DO KINA PRICHÁDZA HURVÍNEK A KÚZELNÉ MÚZEUM

0
779

Do bánovského kina prichádza nový film Hurvínek a kúzelné múzeum vznikal viac ako sedem rokov. Film vznikal pod vedením producenta a hlavného režiséra Martina Kotíka a pracoval na ňom tím špičkových scenáristov, výtvarníkov a animátorov z rôznych európskych krajín.

Autorom príbehu a členom režijného tímu je Jesper Møller, okrem iného režisér filmu Asterix a Vikingovia. V kine TAJMS CINEMA bude mať premiéru film Hurvínek a kúzelné múzeum 31. augusta 2017 o 16.00 hod.

Animovaný film Hurvínek a kúzelné múzeum vznikal viac ako sedem rokov. Titul vznikal pod vedením producenta a hlavného režiséra Martina Kotíka a pracoval na ňom tím špičkových scenáristov,

výtvarníkov a animátorov z rôznych európskych krajín. Autorom príbehu a členom režijného tímu je Jesper Møller, okrem iného režisér filmu Asterix a Vikingovia.

Pán Spejbl pracuje ako strážnik Múzea bábok, ktorému však hrozí zbúranie. Hurvínek opäť neposlúcha a podarí sa mu preniknúť do uzavretých priestorov múzea, kde objaví svet, skrytý pred zrakmi návštevníkov.

A práve v podzemí je ukryté nielen tajomstvo kúzelného múzea, ale aj kľúč k jeho záchrane. Hurvínka čaká najväčšie dobrodružstvo v živote, pri ktorom musí preukázať múdrosť, šikovnosť, odvahu a zmysel pre priateľstvo, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kúzelné múzeum a celé mesto z nadvlády zločineckého Pána bábok.

 

»»» Pozrite si TRAILER: Hurvínek a kúzelné múzeum

Viac info o pripravovanom titule nájdete na:  www.tajmscinema.sk

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokHasičky z Dvorca zaslúžene prvé
Ďalší článokZostaňme verní odkazu SNP
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.