MALÝ YETI PRICHÁDZA DO KINA TAJMS CINEMA

0
1023
MALÝ YETI PRICHÁDZA PREMIÉROVO DO KINA TAJMS CINEMA 7. septembra 2017 o 16.00 h: ZOZNÁMTE SA S NAJBLÁZNIVEJŠOU RODINKOU V OKOLÍ.

Obsah:

Teenager Adam nemá veľa kamarátov a väčšinu svojho času trávi pátraním po svojom otcovi, ktorý sa stratil za záhadných okolností.
Na svoje obrovské prekvapenie zistí, že ním nie je nikto iný, ako legendárny Yeti! Celé roky sa ukýval v hlbokom lese, aby uchránil seba a svoju rodinu pred ľuďmi,
ktorí ho chceli využiť na vedecké pokusy kvôli jeho špeciálnej DNA. Adam sa postupne začína s otcom zbližovať a prichádza na to, že po ňom zdedil neuveriteľné schopnosti.
Lenže už sa o tom dozvedeli aj iní – nechali Adama sledovať a on ich nevedomky priviedol až k otcovi. Musia im uniknúť, a preto sa vydajú na dobrodružnú záchrannú výpravu.
Pozrite si  trailer Malý Yeti:
ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokVíťazstvá, ktoré pomáhajú
Ďalší článokPrvenstvo na Dni hasičov získali Uhrovčania
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.