Dámska jazda po dvojmesačnej pauze s chuťovkami

0
628

Dámy z bánovského regiónu si vo štvrtok 28.9. 2017 o 19.00 h opäť povyrazia po prádninovej a dovolenkovej prestávke do Domu kultúry na Farskej ulici na obľúbenú „Dámsku jazdu“.

„Som rada, že po krátkej prestávke opäť pokračuje babinec. Priznám sa, že aj mne to už veľmi chýbalo. Teším sa na opätovné stretnutie stálych návštevníčiek, ale i nových, pre ktoré sme pripravili okrem filmového zážitku v druhom diely českej trilógie Záhradníctvo aj

tradičný uvítací welcome drink a ochutnávku zdravých a chutných špecialít,“ povedala riaditeľka Domu kultúry Nadežda Zaťková. Tentokrát bude mať na akcii postavený prezentačný stánok gastro spoločnosť Fitness food menu. „Fitness food menu je špeciálne nutrične vyvážené 5-chodové menu zabalené v špeciálnom potravinárskom obale.

Našou filozofiou je pripraviť zákazníkom komplexný spôsob zdravého stravovania, kde nemusí byť hlavným cieľom redukcia váhy, ale hlavne naučiť nás všetkých zdravému spôsobu stravovania pomocou zdravých, telu prospešných surovín,“ vysvetľoval zástupca spoločnosti Tibor Gavenda.

„Návštevníčkam Dámskej jazdy chceme predovšetkým ukázať, že stravovať sa dá zdravo a zároveň chutne. Môžu sa tešiť na ochutnávku sladkých špecialít z našej fitness kuchyne. Verím, že im bude chutiť,“ dodal Gavenda.

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokPremiéra filmu KINGSMAN Zlatý kruh v kine TAJMS CINEMA
Ďalší článokDezertér premiérovo na Dámskej jazde
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.