Príšerákovci, tak trochu strašidelná rodinka, v kine TAJMS CINEMA

0
2215

Do Vášho kina TAJMS CINEMA prichádza premiérovo 2.11. (štvrtok) 2017 o 16.00 h rozprávkovo tak trochu strašidelná rodinka – Prišerákovci.

Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú.

Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zvyšok rodiny. Frank sa stáva Frankensteinovým monštrom, Fay sa zmení na múmiu a malý Max na mocného vlkolaka.

Príšerákovci, neobyčajná rodina príšer, sa vydávajú po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým vrátila ľudskú podobu. Cesta za rodinným šťastím je však plná úskalí a ostrých špicatých zubov.

Rodinnú animovanú komédiu Príšerákovci režíroval Hoger Tappe, ktorý si malých aj veľkých divákov získal filmami Hurá do Afriky! a Hrdinovia z ríše Gaja.

►►► Pozrite si Trailer: PRIŠERÁKOVCI

► Viac informácii o pripravovanej rozprávke nájdete na www.tajmscinema.sk