Premiéra komédie BAJKERI v kine TAJMS CINEMA

0
2461

Po Snowborďákoch a Rafťákoch k nám prichádza 26.10. 2017 o 18.00 h do kina TAJMS CINEMA nová svieža letná komédia Bajkeri. Slovenskou hviezdou filmu je Celeste Buckingham.

„Bajkeri sú najmä o mladej generácii vo veku okolo 17 rokov a o tom, že by títo mladí mali občas vytiahnuť hlavy zo svojich temných izieb, sociálnych sietí, videohier, vyjsť na čerstvý vzduch a skutočne niečo zažiť!“ Hovorí o svojom najnovšom filmovom počine Martin Kopp, ktorý má na konte réžiu tv seriálov Ulica, Vinári či Ohnivé kura.

Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu – falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil alebo nefunkčná wifi.

Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy“ Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex.

Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky“ (autor scenára je jeden z najžiadanejších súčasných autorov Peter Kolečko) ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšľap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež – sok v láske…

Pozrite si TRAILER Bajkeri:

»»» Čítajte viac na www.tajmscinema.sk