Bánovskí futsalisti deklasovali aj Prievidzu

0
616

Bánovskí futsalisti sú na víťaznej vlne. V piatok 3. novembra 2017 potvrdili výbornú formu a domácemu druholigovému súperovi z Prievidze nasukali 8 gólov.

Bánovskí futsalisti sa po nečakanej remíze u bývalého prvoligistu z Nitry (7:7) blysli pred domácim pubikom, keď na svojej palubovke o týždeň na to vyprášili Malacky (8:0). V piatok 3.11.2017 ich čakala skúška pravdy v Prievidzi. Po opatrnom začiatku sa po chybe hosťujúceho Škorca dostali domáci do vedenia, ten svoju chybu napravil a dvomi gólmi otočil stretnutie.

Pred prestávkou pridal tretí gól Bánoviec Michal Bodocký a do šatní sa išlo za stavu 3:1 pre Bánovce. Druhý polčas síce Prievidza mala nejaké šance, ale hosťujúci brankár Mäsiar pochytal všetko, navyše Bánovce z protiútokov strielali jeden gól za druhým a presvedčivo zvíťazili 8:1. Poďakovať treba fanúšikom Bánoviec, ktorí vytvorili domáce prostredie pre svojich hráčov.

Už v piatok 10.11. o 20.00 h (Športová hala) ich čaká ambiciózny celok zo Žiliny. „Veríme, že pred zaplneným publikom podáme opäť dobrý výkon a potešíme i futbalové srdce bánovského fanúšika. Som príjemne prekvapený aký máme vstup do súťaže. Poskladali sme skvelý tím futsalistov, ktorý ide od zápasu k zápasu za svojím cieľom. Budeme radi, ak nás prídu fanúšikovia povzbudiť aj na zápas kola so Žilinou. Urobíme všetko preto, aby sme v športovej hale vytvorili výbornú atmosféru,“ povedal po zápase Ondrej Škorec.