Dámska jazda s kinopremiérou Nápadník

0
808

Dámy z bánovského regiónu si vo štvrtok 16.11. 2017 o 19.00 h opäť povyrazia po „septembrovom babinci“ do Domu kultúry na Farskej ulici na obľúbenú „Dámsku jazdu“.

Kamenný obchod RH Lingerie, ktorý sa nachádza v nákupnom stredisku Rokoš bude počas Dámskej jazdy predvádzať prehliadku nočnej bielizne. “Na Dámsku jazdu pripravujme pre účastníčky akcie prehliadku nočnej bielizne”, povedala majiteľka RH Lingerie Rozália Habalová.

Na Dámskej jazde bude mať svoje tradičné zastúpenie aj Salón Marilyn. “Účastníčky dámskej jazdy sa môžu tešiť na ukážky ošetrenia pleti s modernými prístrojmi, ktoré by nemali chýbať v žiadnom kozmetickom salóne.

Preto sme nedávno aj my dokúpili prístroje a rozšírili sme tak našu ponuku kozmetických služieb. Chceli by sme odprezentovať ženám na dámskej jazde zimné ošetrenie AHA kyselinami a ošetrenie modernými prístrojmi”, povedala zástupkyňa tejto spoločnosti Ľudmila Žatková.

V kine TAJMS CINEMA bude mať svoju kinopremiéru (počas spoločenského večera 16.11. 2017 o 19.00 h)  film Nápadník trilógie Zahradnictví.

Zahradnictví

Filmová trilógia Záhradníctvo sa skladá z troch samostatných filmov odohrávajúcich sa na pozadí najdramatickejších období minulého storočia a časovo predchádza obľúbenému filmu Pelíšky (1999). Rozpráva o troch rodinách: rodine leteckého rádiotelegrafistu, rodine majiteľa kaderníckeho salónu a rodine majiteľa záhradníctva.

Obsiahne 20 rokov života postáv, ktoré museli v týchto pohnutých časoch prežiť najlepšie roky svojich životov. Nápadník sa odohráva na konci 50. rokov a rozpráva o rodinných vzťahoch poznačených vojnou a komunistickým prevratom. S tragikomickým nadhľadom vykresľuje generačný konflikt medzi predvojnovou a povojnovou generáciou. Nápadník je romantickou komédiou o predstavách rodičov, ako by malo vyzerať šťastie ich detí.

►►► pozrite si TRAILER NÁPADNÍK

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Predchádzajúci článokPremiérovo vytlieskaní Radošinci
Ďalší článokMatky rebelky v kine TAJMS CINEMA
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.