Matky rebelky v kine TAJMS CINEMA

0
1674
BAD MOMS

Objednajte si babysitting a vezmite mamy – kamošky do kina TAJMS CINEMA 23.11. 2017 o 16.00 h na premiéru filmu “Matky rebelky”.

Príbeh mimoriadne úspešnej ženy, ktorá prežíva zdanlivo skvelý život, ale v skutočnosti je na pokraji zrútenia pre neustály stres z materstva, manželstva a náročného zamestnania.
Trojica zúfalo vyťažených mladých mamičiek sa vzoprie svojmu osudu a vyrazí na cestu k väčšej slobode, zábave a sebapoznaniu.

Vzbura im najprv prevráti život naruby, ale napokon z nich urobí lepšie matky. Pre Amy je jej rodina úplne všetkým. Ale manžel s dušou chlapca, deti neustále vyžadujúce pozornosť a idiotský šéf majú vysoké nároky.

Všetkým sa snaží vyhovieť, byť milá, ale nech robí, čo robí, nikdy to nie je dosť. Zlom nastáva v okamihu, keď sa dostane do konfliktu s trojicou dokonale premotivovaných moderných supermatiek.

Z milej Amy je zrazu rebelka, ktorá získa na svoju stranu ďalšie zúfalé mamičky Kiki a Carlu, spoločne dajú zbohom všetkým tradičným povinnostiam a začnú si konečne užívať. Nečakane získaná sloboda im spočiatku prevráti život naruby, ale napokon z nich urobí lepšie matky.

»»» Pozrite si trailer Matky rebelky

»»» Premietacie časy filmových titulov «««

► Viac info o filme “Matky rebelky” a online predaji vstupeniek nájdete na  webovom portáli: www.tajmcinema.sk