Veta : “Nedokážem sa naučiť cudzí jazyk!” – je blud.

0
2375

V jazykovej škole Zaraz, ktorá patrí so svojimi 22 pobočkami medzi najväčšie na Slovensku, sú na túto vetu zvyknutí.

Vždy keď ku nám zavíta človek s tvrdením že sa nevie naučiť cudzí jazyk, musím sa pousmiať, vysvetľuje manažérka jazykovej školy Mgr. Andrea Gašparovičová. 

Jej prvá protiotázka väčšinou znie: “A materinský jazyk ste sa učil(a) ako?” Vtedy sa pán, alebo pani zamyslia a odpoveď je skoro vždy takmer totožná: “Neviem, to som sa neučil, to viem odmalička”.

“No tak sa príďte pozrieť na našu ukážkovú hodinu ZDARMA, a uvidíte ako u nás vyučujeme cudzie jazyky, nič za to nedáte a možno po skúsenosti na vlastnej koži nám uveríte, že cudzí jazyk sa naučiť dá.”

Študenti jazykovej školy Zaraz sú známi tým, že po prvom kurze si min. 80% z nich zakúpi aj ďalší kurz a potom ďalší, ale nie preto že stále nič nevedia, ale preto, že konečne našli metódu výučby angličtiny a nemčiny, pri ktorej vidia na sebe reálne pokroky.

Rozprávajú už na prvej vyučovacej hodine, nemajú domáce úlohy a jazyk sa učia priamo na hodinách so školeným lektorom, ktorý ich nenápadne učí riadenou konverzáciou, ľahko a jednoducho. Skoro tak isto ako sa naučili aj svoj materinský jazyk, len trochu rýchlejšie. 

Ak ste zvedaví a chcete si to skúsiť aj Vy, dobrá správa – Zaraz je už aj v Bánovciach nad Bebravou. Práve sa otvárajú kurzy a novembrová ukážková hodina ZDARMA sa bude konať dňa 22. a 27. novembra 2017.

Príďte, uvidíte a pochopíte!

Nájdete nás na ulici SNP súp.č. 649/27 (v uličke za Billou), 1. poschodie,

alebo aj na ulici Sládkovičová č. 1429  (nad Haus cafe)

Ak nestíhate, nevadí. Zaraz otvára kurzy každý mesiac.  Dátumy ukážkových hodín nájdete na www.zaraz.sk pod pobočkou Bánovce nad Bebravou, alebo sa informujte mailom na : andreagasparovicova@zaraz.sk, mobil: 0948 203 814.

Tak neváhajte. Za skúsenosť nič nedáte.

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokPrvá prehra po veľkej dráme
Ďalší článokNa štart bežeckého festivalu sa postavilo 252 milovníkov behu
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.