Rozbehnuté Bánovce vyprášili Prievidzu 9:0 (5:0)

0
823

V majstrovskom zápase 2. SLF – Openliga hostili v piatok 8. decembra o 20.00 h v športovej hale domáce Bánovce futsalistov z dna tabuľky FSC Prievidza.

Už v prvej minúte zápasu zatlieskalo 300 divákov domácemu hráčovi Martinovi Líškovy, ktorý v priebehu celého stretnutia trikrát rozvlnil sieť súperovej bránky. Od tejto chvíle bolo všetkým jasné, kto bude pánom na palubovke.

Hlasitá fanúšikovská zóna v doprovode ozývajúceho sa bubna tlačila svojich miláčíkov do útoku. Tí sa im odmenili nátlakovou hrou okorenenou o golostroj, ktorý sa zastavil v prvom polčase za stavu 5:0. V druhom polčase sa na hre nič nezmenilo.

Namotivovaní a sústavne útočiaci “Orionci“ hrozili po takmer každej akcii gólovým zakončením. Štedrý Mikuláš, ktorý obdarúval okrem najmenších divákov takmer celú halu vrátane rozhodcov, im priniesol aj strelecké šťastie.

Za stavu 9:0 si pýtali spokojní fanúšikovia aj ten desiaty. Pred brankárom hostí sa iskrilo až do konca zápasu. No vytúžený desiaty gól už nepadol. Vytlieskaní domáci futsalisti sa po veľmi dobrom výkone poďakovali na konci zápasu aj šiestemu hráčovi (publiku).