V bánovskom regióne vyrastá hokejový talent Lukas Pecháč

0
472

V Bánovskom regióne vyrastá ďalší hokejový talent Lukas Pecháč. Nedávno sme písali v novinách TAJMS o Andrejkovi Krajčovi. Dnes vám predstavíme ďalší hokejový talent. O jeho začiatkoch a detských snoch nám porozprával jeho otecko Michal, ktorý ho od malička priviedol k hokeju.

„Štyri a pol ročného syna Lukasa som postavil na korčule v novembri v roku 2011. Odvtedy sa venuje tejto športovej záľube nepretržite,“ spomínal na jeho prvé hokejové začiatky jeho otec Michal.

Dotyk s ľadovou plochou a prvé hokejové skúsenosti získal na zimnom štadióne v našom meste pod dohľadom svojho otca a rozvoj jeho zimnej športovej záľuby pokračoval pod odborným trénerskym vedením v Partizánskom, kde boli na rozdiel od nášho mesta vytvorené optimálne podmienky na hokejový rozvoj detských talentov.

Lukas sa spočiatku venoval aj zápaseniu, ale zdá sa že hokej mu učaroval. V súčasnosti oblieka trenčiansky dres, kde našiel veľmi dobré zázemie na osobný rozvoj. „Myslím si, že som spravil dobré rozhodnutie. Lukas v súčasnosti trénuje a aktívne hrá hokej v tomto meste už 8 mesiacov pod dozorom kvalitných trénerov.

Získava hokejové skúsenosti z rôznych kvalitne obsadených turnajov a hokejovej súťaže žiackej ligy, kde sa musel presadiť, čo ho posúva ďalej,“ vysvetľoval s pokorou jeho šťastný otec. Lukas obdivuje Sidney Crosbyho a Alexandra Ovečkina. Veríme, že láska k hokejovému svetu ho tiež po systematickej práci posunie k vysnívanému hokejovému svetu.

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokDruholigistky začali zimnú prípravu
Ďalší článokPremiéra akčného trileru Muž vo vlaku
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.