Filmová premiéra filmu Labyrint: Smrteľná liečba

0
1060
Maze Runner - The Death Cure

Piatkova večerná pozvánka na finále trilógie Labyrint: Smrteľná liečba v premiére kina TAJMS CINEMA dnes (26.1. 2018 o 20.15 h).

Kaya Scodelario, left, and Patricia Clarkson in Twentieth Century Fox’s “Maze Runner: The Death Cure.”

Thomas so skupinkou svojich priateľov unikol nástrahám Labyrintu. Spoločne prešli skúšku ohňom pri vražednej ceste cez Spálenisko. Veľakrát si mysleli, že už je koniec, že ​​to nemôže byť horšie. Napriek tomu majú tie najťažšie chvíle a najbolestivejšie rozhodnutia ešte len pred sebou.

L-r, Dylan O’Brien, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Esposito, Dexter Darden and Rosa Salazar in Twentieth Century Fox’s “Maze Runner: The Death Cure.”

V epickom finále trilógie Labyrint vedie Thomas (Dylan O’Brien) svoju skupinu unikajúcich Placerov na ich poslednú a najnebezpečnejšiu misiu. Musia sa pobiť o nádej vo svete, ktorý sa rúca pod ťarchou zákernej choroby. Na jednej strane musia bojovať o prežitie medzi nakazenými a nepríčetnými “raplami” a na strane druhej s nevyspytateľnou organizáciou Z.L.S.N. Môžu vôbec ešte niekomu a niečomu veriť?

L-r, Katherine McNamara, Nathalie Emmanuel, Jacob Lofland, Thomas Brodie-Sangster, Dylan O’Brien, Rosa Salazar, and Dexter Darden star in Twentieth Century Fox’s “Maze Runner: The Death Cure.”

Aby Thomas zachránil seba aj svojich priateľov, musí preniknúť do legendárneho Posledného mesta, labyrintu riadeného Z.L.S.N. Toto miesto sa môže stať najhrozivejším bludiskom zo všetkých. Ten, kto túto misiu prežije, získa odpovede na všetky otázky, ktoré si Placerovia položili od chvíle, keď po prvýkrát dorazili do labyrintu.

►►► Pozrite si traliler labyrint: Smreľná liečba

Viac info o filme Smrteľná liečba s možnosťou zakúpenia vstupeniek online nájdete tu: www.tajmscinema.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Predchádzajúci článokUHROVČANIA NA SÚSTREDENÍ
Ďalší článokTrokráľový výstup na Pánsku Javorinu
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.