Vstupenky na koncerty Cigánskych diablov sú už v predaji

0
1821

Ani tohtoročné hudobné obdobie si Cigánski diabli nevedia predstaviť bez koncertovania. Pre ich fanúšikov sme pripravili špeciálny darček v podobe dvoch exkluzívnych koncertov. Koncerty sa uskutočnia v sobotu dňa 21.4. 2018 o 16.00 h a 19.30 h v kinosále TAJMS Cinema (Dom kultúry Farská 7, Bánovce nad Bebravou). 

Na koncertoch zaznejú tie najznámejšie skladby v podaní orchestra spolu so špeciálnym bonusom skladieb z hudobno – tanečných diel CARMEN o vášnivej, osudovej láske krásnej a neskrotnej cigánky, ktorému nechýba romantická zápletka ani vášnivé emócie.  A nového hudobno – tanečného diela  PREKLIATIE.

“V muzikáli som ešte žiadnu rolu nemala, iba v televízii, takže je to moja premiéra, ale cítim sa v tejto polohe veľmi dobre. V divadle je super kolektív a páči sa mi aj hudba v predstavení, a nie preto, že to napísal môj otec,” povedala Vanessa Šarközi, ktorá si mystickú postavu preklínačky užíva. “Tá postava ma veľmi baví, je taká temperamentná, takže sa na javisku vybúrim.”

V skutočnom živote by však nikoho neprekliala a takisto ani jej rodičia. Po každom predstavení sa budú môcť návštevníci koncertu stretnúť s týmito vynimočnými umelcami orchestra Cigánsky diabli vo foyer kina TAJMS Cinema, kde sa uskutoční autogramiáda. Tento umelecký zážitok Vám prinášajú sponzori TAJMS Cinema, TAJMS Event a týždennik TAJMS.

»»» Pozrite si videopozvánku na koncert Cigánski diabli v TAJMS CINEMA:

»»» Vstupenky na koncert si môžte zakúpiť v pokladni kina TAJMS Cinema  – alebo online na stránke www.tajmscinema.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Predchádzajúci článokOcenená siláčka
Ďalší článokVysoký výprask od Orioňákov
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.