Vysoký výprask od Orioňákov

0
375

Druholigový futsalový líder súťaže FK ORION TIP Bánovce nad Bebravou hostil v piatok 2.2.  na domácej palubovke jediného svojho premožiteľa MFsK Nitra.

Orioňáci hrajú v modrých dresoch

Ambiciózni „Orioňáci“ sa už od prvej minúty zápasu zahrýzli do svôjho súpera a pred zaplneným hladiskom odohrali počas piatkového večera doslova koncertné vystúpenie. Po víťaznom prvom polčase 5:1 nedali ani v tom druhom súperovi dýchať a nastrieľali mu takisto 5 gólov ako v prvom polčase.

Striedačka FK ORION  TIP Bánovce nad Bebravou

Vyjadrenie trénera FK ORION Romana Rumana:
Dôležitý zápas pre nás a my sme ho zvládli, keď brankár a hráči predvedú kvalitné výkony, tak je z toho takýto výsledok. To čo sme si povedali a chceli hrať sme splnili, a právom sa tešíme. Boli sme agresívni, behaví, silní na lopte, efektívni a hlavne sme nezaspali prvý polčas. Diváci videli veľa gólov, tlieskali, povzbudzovali čo dodať. Žijeme si stále svoj krásny sen.

Ondrej Škorec (kapitán FK ORION):
V zápase sme boli jednoznačne lepší o čom svedčí aj výsledok. Na začiatku sme sa nevedeli dostať do tempa, čomu pripisujem aj slabú rozcvičku a prípravu na zápas. Postupne sme sa dostávali do tempa a hlavne druhý polčas sme Nitru kondične zničili a zaslúžene zvíťazili. Myslím si , že baráž nám už neunikne, od extraligy sme ešte veľmi ďaleko a muselo by sa veľa veci zmeniť aby sme ju išli hrať. Napriek tomu, že vlastne netrénujeme tak si myslím, že si v súťaži počíname až moc dobre.

Výsledok zápasu:

FK ORION TIP Bánovce nad Bebravou – MFsk Nitra 10:3 (5:1). Góly FK Orion: O. Škorec 3, M. Ševčík 2, D. Rolinec 2 , J. Kastelovič 1, M. Líška 1, J. Laco 1.

Ďalšie kolá:
17. kolo: 9.2. 2018 Nitra – Žilina, Prievidza – Bánovce; 18. kolo: 16.2. 2018 Prievidza – Nitra, Bánovce – Žilina; 19. kolo: 23.2.18 Žilina – Prievidza, Nitra – Bánovce; 20. kolo: 2.3. 2018 Žilina – Nitra, Bánovce – Prievidza.