Snehová kráľovná: Tajomstvo ohňa a vody v TAJMS CINEMA

0
1894
Do kina TAJMS CINEMA premiérovo prichádza 9.2. 2018 o 16.00 h pokračovanie populárnej animovanej série plné dobrodružstiev, humoru a kúziel.
Naši hrdinovia sa stretnú s mágiou ohňa a ľadu a tak im bude chvíľu poriadne horúco a chvíľu zas poriadne veľká zima.

Snímka získala cenu Gran Prix na festivale vizuálnych umení v New Jersey a cenu za najlepší celovečerný animovaný film na festivale v Moskve.


Animovaný príbeh nakrútený na motívy svetoznámej rozprávky z pera Hansa Christiana Andersena. Snehová kráľovná uvalí na krajinu kliatbu a všade zavládne nekonečná zima.

Neutíchajúci polárny vietor ochladí ľudské srdcia a vytratí sa z nich všetka radosť. Dievčatko Gerda, spolu s fretkou Lutou a škriatkom Ormom sa vydajú na dlhú cestu do paláca Snehovej kráľovnej, aby zachránili jej bračeka Kaya a navždy vyslobodili krajinu spod večného snehu a mrazu.

►►►Pozrite si trailer Snehová kráľovná

►►► vstupenky si môžete zakúpiť online na www.tajmscinema.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Predchádzajúci článokFašiangová zábava
Ďalší článokMladší žiaci U13 v príprave
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.