Kolkár Danaj majster kraja

0
825

V prvú februárovú nedeľu sa konali na štvordráhovej kolkárni v Bánovciach nad Bebravou majstrovstvá Trenčianskeho kraja seniorov nad 60 rokov za účasti 24 hráčov.

V týchto majstrovstvách mal náš klub trojnásobné zastúpenie hráčov Danaj Vladimír, Sitár Pavol a Galis Dušan. Už samotný priebeh majstrovstiev naznačoval ich vyrovnanosť, pričom hráči atakovali hranicu 500 zvalených kolov. V predposlednej štvorici nastúpili naši hráči Danaj Vladimír a Galis Dušan. Nášmu hráčovi Danajovi Vladimírovi sa podarilo zvaliť 544 kolov, čím sa priebežne dostal na prvé miesto. Ako sa neskôr ukázalo, tento výkon sa už ďalším hráčom nepodarilo prekonať. Galis Dušan obsadil celkovo 19. miesto. V poslednej štvorici nás reprezentoval Sitár Pavol, ktorý s výkonom 529 kolov sa dostal na štvrté miesto, čím si zabezpečil taktiež ako aj víťaz postup na majstrovstvá Slovenska seniorov nad 60 rokov do Rimavskej Soboty. Celkové poradie majstrovstiev kraja seniorov nad 60 rokov:

1. Danaj Vladimír – KK Hustra Uhrovec -544 kolov, 2. Guštara Štefan TKK Trenčín 535 kolov, 3. Žitňanský Ivan BKK Bánovce n/B -533 kolov, 4. Sitár Pavol KK Hustra Uhrovec 529 kolov

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Predchádzajúci článokStarší žiaci v príprave
Ďalší článokBánovčan odhaľuje Čachtické podzemie
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.