Film Otcova volga na dámskej jazde

0
1266

Milé dámy, ku dňu žien 8.3. 2018 sme si pre vás pripravili darček v podobe dámskej jazdy s titulom Otcova Volga.

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačujú starostlivo ukryté listy, ktoré Tereza náhodou objaví.

Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať. S Ludvíkom si vždy všetko hovorili, o svojich milencoch a milenkách mali vzájomný prehľad, a keby nejaký nemanželský syn existoval, určite by o ňom vedela ako prvá.

Tereza, ktorej sa rozpadá vlastný život, sa k prízraku tajomného nevlastného brata upne. Prehovorí svoju matku, aby sa spoločne vydali po stopách Ludvíkových mileniek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Macluchová) a zistili o jeho tajomstve viac. Na cestu vyrážajú Ludvíkovým veteránom Volga GAZ 21.

Film plný zvučných mien si môžete vychutnať okrem dámskej jazdy aj 10.3. (sobota) a 11.3. (nedeľa). Ak ste si ešte neobjednali vstupenku na dámsku jazdu je k dospozíci ešte 39 miest. Tešíme sa na stretnutie s vami. www.tajmscinema.sk