Malí nezbedníci veľké problémy…

0
679

Štvrtkové premiéry v kine Tajms Cinema majú v poslednom období chrakter rodinných filmov alebo filmov pre najmenších. Aj tento týždeň potvrdíme túto skutočnosť. Premiéra animovaného filmu Chloe a trpaslíci bude vo štvrtok o 16.00 na Farskej 7 v Bánovciach

Chloe a jej mama Katarína sa už zasa sťahujú. Tentokrát si na novom mieste prenajali nádherný, rozľahlý, gotický dom, plný zvláštnych záhradných trpaslíkov.

Chloe ale nemá čas venovať svoje myšlienky novému domu. Začína chodiť do novej školy a snaží sa spriateliť sa so svojimi spolužiačkami. K týmto starostiam pribudla ešte jedna a to, že sa do nej zaľúbil susedov chlapec Liam, ktorý sa pred ňou neustále predvádza a snaží sa upútať jej pozornosť. Chloe si ale postupne začne všímať, že sa v dome dejú zvláštne veci.

 

Všade sa povaľujú obaly od sladkostí, ktorá niekto pojedol. Akoby to mali na svedomí trpaslíci. Zdá sa jej, akoby ju pozorovali a občas na ňu žmurkali, niekedy si dokonca myslí, že sa hýbu. Chloe rýchlo pochopí, že nemá vidiny, ale že trpaslíci sú skutočne živí, zistí tiež, že sú tu preto, aby ochraňovali dom, ktorému hrozí nebezpečenstvo.

Tešíme sa na vštkých nezbedníkov už vo štvrtok vo vašom domácom kine Tajms Cinema.

ďalšie informácie o filme alebo novinky nájdete na ofiaciálnom webe
www.tajmscinema.sk