Pokračovanie ságy Avengers v kinách už tento týždeň

0
602

Štúdia Marvel uvádzajú nový film o Avengers Nekonečná vojna, ktorý je zároveň oslavou desiateho výročia uvedenia pilotnej časti Iron Mana na plátna kín v roku 2008.

Štúdio Marvel prináša do kín najsmrtonosnejšiu a najepickejšiu vojnu všetkých čias. Film nabitý známimi hercami je pokračovaním ságy zachráncov Zeme a aj vesmíru.

Na Zem prichádza mocný Thanos, aby sa zmocnil Kameňov večnosti, ktorých moc potrebuje k naplneniu svojich plánov. Avengers a ich mimozemskí spojenci musia riskovať úplne všetko a pokúsiť sa ho poraziť skôr, než jeho útok privedie vesmír k záhube.

V príbehu sa opäť predstaví: Robert Downeyh Jr. ako Tony Stark/ Iron Man, Chris Hemsworth ako Thor, Mark Ruffalo ako Bruce Banner/The Hulk, Chris Evans ako Steve Rogers/Captain America, Scarlett Johansson ako Natasha Romanoff/Black Widow, Don Cheadle ako Colonel James Rhodes/War Machine, Benedict Cumberbatch ako Doctor Strange, Tom Holland ako Peter Parker/Spider-Man, Chadwick Boseman ako T’Challa/Black Panther, Zoe Saldana ako Gamora, Karen Gillan ako Nebula, Tom Hiddleston ako Loki, Paul Bettany ako Vision, Elizabeth Olsen ako Wanda Maximoff/Scarlet Witch, Anthony Mackie ako Sam Wilson/Falcon, Sebastian Stan ako Bucky Barnes/Zimný Vojak, Idris Elba ako Heimdall, Danai Gurira ako Okoye, Benedict Wong ako Wong, Pom Klementieff ako Mantis, Dave Bautista ako Drax. Vin Diesel opäť prepožičal hlas Grootovi, Bradley Cooper Rockeovi. Chýbať nebude ani Gwyneth Paltrow ako Pepper Potts, Benicio Del Toro ako Zberateľ, Chris Pratt ako Peter Quill/Star-Lord a Josh Brolin v úlohe zloducha Thanosa.

Príďte si vychutnať premiéru filmu do vášho “domáceho” kina Tajms Cinema v Bánovciach nad Bebravou. Viac na www.tajmscinema.sk