Úspešná sezóna motokrosárov zo Suchodolia

0
1124

Na Suchodolí pôsobí už viac ako 6 rokov 20-členný Enduro Team Suchodolie, v ktorom jazdia súťažne 4 aktívni jazdci. Vzhľadom k tomu, že motokrosárska sezóna je oficiálne za nami, požiadali sme predsedu klubu a zároveň aktívneho pretekára Milana Polúcha, aby nám poskytol rozhovor o posledných dvoch pretekoch, na ktorých sa zúčastnil aj so svojimi spolujazdcami.

„S chalanmi sme absolvovali posledné preteky tejto sezóny v rámci seriálu Medzinárodných majtrovstiev Slovenska v Countrycrosse (22.-23. 9. 2018 v Porúbke pri Žiline) a Redbull Get on TOP (29. 9. 2018 v Morovne pri Handlovej),“ povedal na úvod rozhovoru predseda klubu Milan Polúch. Podľa jeho slov sa na prestížnych pretekoch v Porúbke súťažilo do strmého kopca. „Na tomto preteku so štartovým poľom 155 jazdcov zo Slovenska, Čiech a

Rakúska sme sa zúčastnili z nášho tímu dvaja – Jozef Klačanský a ja. V silnej konkurencii, v ktorej nechýbali ani najlepší slovenskí pretekári, som obsadil konečné 25. miesto,“ pripomenul počas rozhovoru Polúch. „Na poslednom preteku v Morovne pri Handlovej sa najlepšie darilo Jozefovi Klačanskému, ktorý skončil na 5. mieste, ja som sa umiestnil na 6.

mieste a ďalší člen nášho tímu Erik Maringa skončil siedmy,“ konštatoval Polúch. Podľa jeho slov sa týmto pretekom uzavrel celý seriál. Erik Maringa sa v konečnom zúčtovaní stal majstrom Slovenska v kategórii Slovenský pohár v triede E3, Michal Poluch v kategórii hobby E2 skončil celkovo na 4. mieste a Jozefovi Klačanskému v kategórii hobby E3 patrí 9. miesto. Gratulujeme chalani!

Stanislav Vavro

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Predchádzajúci článokTohtoročné poďakovanie za úrodu
Ďalší článokJesenná kvapka krvi v kraji
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.