Kšiňanskí poľovníci dostali požehnanie

0
268

Dňa 21.10.2018 sa členovia poľovníckeho združenia Bukovina II. Kšinná zúčastnili služieb božích v evanjelickom kostole v Kšinnej. Spolu s ostatnými veriacimi si pripomenuli posvätenia kšiňanského kostola.

Do lavíc v kostole zasadlo jedenásť členov pod vedením predsedu PZ p. Juraja Hajšu. Pani farárka Mgr.Božidara Bašková počas svojej kázne dala našim poľovníkom požehnanie a do ďalšej práce v rámci poľovníctva a ochrany prírody nám zapriala pevné zdravie, veľa

krásnych zážitkov v lone našej prírody a samozrejme aj pevnú mušku. Nesmieme zabudnúť ani na to, že výkon práva poľovníctva vykonávame aj na lesnej pôde, ktorá je vlastníctvom evanjelickej cirkvi v Kšinnej. Z kostola sme odchádzali plní dojmov a verím tomu, že každý

z nás si domov nesie aj určité ponaučenie z kázne našej pani farárky. Nezostáva nám nič iné ako konštatovať, že o rok si to v poľovníckych uniformách zopakujeme znova.

Roman Mišina

ZDIEĽAŤ

Pridaj komentár

Predchádzajúci článokA DOSŤ ! Informácia o ukončení prevádzkovej činnosti kina zo strany Farského úradu BN…
V regionálnych novinách TAJMS som zodpovedný za celú tímovú prácu redakcie. Píšem a pripravujem informačné články z bánovského regiónu, reportáže a rozhovory z terénu, firemné advertoriály, komentáre, stručné aktuality, ďalšie PR materiály, ktoré si zákazníci žiadajú.